WhatsApp

Misyon-Vizyon-Değerler

Misyon-Vizyon-Değerler

Misyon-Vizyon-Değerler

M i s y o n

Biosan Tarım kalite standartlarını her geçen gün artırma konusunda sektörün öncüsü olabilmeyi misyonu olarak benimsemiştir. Üretimden dağıtıma kadar tüm aşamalarında ürünlerindeki yüksek kaliteyi korumakta ve bu kalitenin sürdürülebilirliğini sağlayıcı kararlı adımlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışanlarının her birini büyük Biosan Tarım ailesinin birer öz ferdî gibi gören şirketimiz bu büyük ailenin özverili çalışmaları ile ülke ekonomisine sağladığı katma değerden dolayı gurur ve mutluluk duymaktadır. Emin adımlarla büyümeye ve yeni pazarlara açılmaya devam eden Biosan Tarım teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve sektörüne uygun yenilikleri zaman kaybetmeden kullanan ve bu noktada da sektöründe takip edilen bir şirket olarak göze çarpmaktadır. Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan, kültürel özelliklerini temsil eden değerlerimiz; Ülkemiz ve çalışanlarımız en kıymetli kaynağımızdır, Kalite her alandaki hedefimizdir, İnovasyon geleceğimizin güvencesidir, Sorumluluk ve dürüstlük yaptığımız her işin temelini oluşturur.

V i z y o n

Zirveye çıkmak zordur ancak onu korumak daha zordur. Premium kalitede üretim yapan Biosan Tarım bu kaliteyi korumanın ötesinde yükseltmek için yeni yatırımlar yapmaktadır. Kendi arazilerimizde özenle ürettiğimiz ve kalitesinden emin olduğumuz Taze Meyve, Kuru Meyve ve Narenciye ihracatımızı artırmak, birinci sınıf kalitedeki ürünlerimizi yeni ülkelere ulaştırmak ve ülkemizdeki istihdama olan katkımızı artırmak en büyük hedeflerimizdir.

D e ğ e r l e r

Güvenilir ve Dürüst Olmak
Tüm davranışlarımızda iş ahlakına uygun davranmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizin arkasında durmaya ve yerine getirmeye, tüm iş ve çözüm ortaklarımıza karşı saygılı olmaya, Biosan’ı her anlamda sahiplenerek en iyi şekilde temsil etmeye özen göstererek hareket ederiz.

Müşteri Memnuniyeti ve Kalite
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak onlara özel çözümler üretmek öncelikli değerlerimizdendir. Sattığımız ürünlerin kalitesi ile daima ilk tercih edilen firma olmayı hedefleriz.

Yenilikçi ve Açık Fikirli Olma
Dünyada ve Türkiye’de sektörel dinamikleri yakından takip ederek yaratıcı olmaya, yeni fırsatlara ve değişimlere açık olmaya özen göstererek, yeni iş alanları, fikirler, fırsatlar yaratmak için çalışır ve bunlara en hızlı şekilde adapte olmaya çalışırız.

Topluma ve İnsana Saygı
Daima içinde bulunduğumuz toplumun ayrılmaz bir parçası olduğumuz düşüncesi ile hareket ederek, toplumumuz için biz neler yapabiliriz bakış açısını benimseyerek toplumun gelişmesine yardımcı olabilmek için yetkinliklerimizi ve insan kaynağımızı ona göre kullanmaya özen gösteririz.

Bilgi Talep Formu